Tolga Yüce’nin olaylı gecesi! Gazetecilere ağza alınmayacak küfürler etti

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Mehmet Ali Erbil, geçen sene Tolga Aziz’in; “Geçmişi pak olsa iftar programı da sunardı. Televizyonlar reyting alamayan bu bayanı hala çalıştırıyor” kelamlarını sayfasında paylaşarak, Seda Sayan ile tartışma yaşamıştı. Bu karşılık Sayan’ın, “Tuğba ile evli iken hizmetli pak kıza cinsel akında bulunduğunda sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur” sözleri gündem olmuştu. İkili kısa müddet içinde barışmış; lakin polemiğin kilit ismi olan Tolga Aziz dikkat çeken bir açıklamada bulunmuştu.

“GERÇEKLERİ AÇIKLAYACAĞIM”

Yüce, Erbil tarafından kullanıldığını belirterek, “Sizlerin de bildiği üzere son devirde gündemde olan, paylaşımla alakalı gerçekleri sizlere açıklayacağım. Gündemi işgal etmesi sebebiyle aktüel açıklama yapma gereksinimi hissetmiş bulunmaktayım. Üzerime atılan iftiraların temelsiz ve hakkımdaki savların gerçek dışı olduğu sizler tarafından da görülecektir” demişti. Tartışma yaratan bildirisi neden attığını söyleyen Ulu, şu sözlere yer vermişti:

O paylaşımı bana Mehmet Ali Erbil yaptırdı. Daha sonra kendisi paylaşımını sildi. Beni olayın ortasında bıraktı ancak beni dahil ederse, ses kayıtlarına kadar hepsi mevcut. Hepsini açıklarım. Mehmet Ali Erbil beni aradı. ‘Bir şey paylaşalım’ dedi. ‘Sen paylaş, ben de senden paylaşayım’ dedi. Ben de bir yazı yazdım. Kendisinden onay aldım, paylaştım. Kendisi de benden alıp, paylaştı ancak ben bu yazının Seda Sayan ile alakalı olduğunu bilmiyordum. Benim Seda Hanım ile tanışıklığım olmamıştır. Kendisi hürmet, sevgi duyduğum değerli bir sanatçıdır. Her şeyden evvel bir anne. Mehmet Ali Erbil’in Seda Hanım ile ilgili bana attığı ses kayıtlarını açıklamak zorunda kalırsam Sayın Erbil ile hiç bir dostluğu kalmaz. Ve beşerler kınar.

“BENİ OLAYIN ORTASINDA BIRAKTI”

Sözlerine, “Bizim ortamızda geçen her diyalog kanıtlı, ispatlıdır. Alakam olmayan bir mevzunun içine beni çekmiştir” formunda devam eden Aziz; “Daha sonra kendisi paylaşımını sildi. Beni olayın ortasında bıraktı ancak beni dahil ederse, ses kayıtlarına kadar hepsi mevcut. Hepsini açıklarım” diye de eklemişti.

HER ŞEYE KARŞIN TIPKI FİLMDELER

Yaşananlara karşın ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile Hollywood imali ‘The Hope’ (Umut) isimli sinemada başrolü paylaşan Tolga Büyük, geçtiğimiz gece Cihangir’de yer alan bir yerde objektiflere takıldı. Oyuncu, birebir sinemadaki rol arkadaşlarından biri olan Alix Kermes ile baş başa yemek yedi.

KÜFÜRLER SAVURDU!

Mekan çıkışı Kermes ile el ele görüntülenen Aziz, flaşlar patlayınca adeta çılgına dönüp; “O… ç…! Niçin çekiyorsunuz? O makinalarınızı sizin g… s…! Artık burada benden dayak yemeyin!” formunda ağza alınmayacak küfürler edip tehditler savurarak, basın mensuplarının üzerine yürüdü.

Alix Kermes ise bu durumdan rahatsız olarak, kendini taksi durağının kulübesine güç attı. Kermes, “Tolga yapma!” diye seslense de Ulu, hareketlerine son vermedi. Birinci gelen taksiye binen Kermes, yüzünü sakladı. Tıpkı taksiye binen 32 yaşındaki Tolga Aziz ise objektiflere el hareketi yaparak, küfürlerine devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir